top of page

 אודותינו

אנחנו ב"קצב הירוק" מאמינים שחווית אוכל טבעוני יכולה להיות סוחפת וטעימה והכי חשוב – בלי לפגוע בחי. חומרי הגלם הטריים הצבעוניים והאיכותיים מאפשרים יצירתיות בלי סוף. עם ניסיון של שנים רבות בתחום המזון מכל הסוגים, אנחנו יודעים לתת מענה איכותי ברמה גבוהה במיוחד ובמחיר נגיש.

האנשים מאחורי הרעיון

בזמן הסגרים בתקופת הקורונה לא נחנו. הבנו שיש עוד ביקוש למוצרים ברמה מעולה מן הצומח, והתפנה לנו זמן פנוי ומבורך שאיפשר לנו לשבת ולחשוב לעומק על איך להגיע ללב הלקוחות. ישבנו וחשבנו, וכך התחיל הרעיון של המפעל: ניסינו, בדקנו, עם ניסוי, טעיה ומחשבה, ופיתחנו מוצר ברמה עולמית שיכול להתחרות בקלות ובלי מאמץ בכל הגדולים.
אנחנו גאים לספר שהניסיון וההבנה שלנו באוכל יצרו תוצר מעולה שהשאיר את הספקנים חסרי מילים. פיתחנו תהליך הכנה של מוצרים מהצומח המדמים באופן מדהים את הדבר האמיתי, תהליך המשלב כמויות מדוייקות וטכניקות טכנולוגיית מזון מוכחות הדורשות השגחה ידנית. באמצעות השיטות שפיתחנו, החברה הצליחה ליצור מוצר בעל מרקם דומה מאוד לבשר מהחי, עם התבלינים הנכונים ותשומת הלב לפרטים הקטנים לטעמים.
הפידבקים שקיבלנו מלקוחות - טבעונים ושאינם טבעונים - היו היסטריים: אנשים שלא האמינו שזה לא בשר, אוכלי-כל שאמרו שזה אפילו היה להם יותר טעים, טבעונים שהופתעו או סתם אנשים שהתלהבו ממוצר חדש וטעים שהגיע לשוק, במחיר מנצח.
עם ניסיון של שנים רבות בתחום המזון מכל הסוגים, צברנו ידע, מקצועיות, חשיבה יצירתית והכי חשוב – אהבה אינסופית לאוכל. חומרי הגלם הטריים והצבעוניים מאפשרים לנו יצירתיות ללא גבולות בפיתוח מוצרים חדשים.
אנחנו יודעים לתת מענה שהכי קרוב לדבר האמיתי ברמה גבוהה במיוחד ובמחיר נגיש.

שף ובעלים

בעל רזומה עשיר בעולם האירועים של מעל 23 שנים בתחום הקולינריה.

ב-15 שנים האחרונות שימש כשף ראשי באולמות אירועים מהמובילים בארץ במסגרת עבודתו ניהל אירועים פרטיים ועסקיים של 3000 איש עדי מביא איתו ניסיון עשיר בתחום זה.

• בשלוש השנים האחרונות החל לעסוק בתחום הטבעוני והיה היבואן הבלעדי של מוצרי ביונד מיט לישראל עדי ניהל את כל מערך החדירה לארץ ודאג תעודת כשרות למוצרי ביונד בהתאם לתנאים הנדרשים בארץ.

• בנוסף לעבודתו כיבואן של ביונד עדי יחד עם שותפו רוני פתחו בשנתיים האחרונות שני סניפים של הקצב הירוק , סניף בתל אביב וסניף בגבעתיים.

עדי שלום ריכטר

עדי ריכטר בעלים ושף בקצב הירוק זה רק נראה בשר
רוני בן חמו מנכל ובעלים בקצב הירוק זה רק נראה בשר

מנכ"ל ובעלים

רוני בן חמו

בעל ניסיון של 25 שנים בתחום האירועים והמזון. במהלך השנים עבד כמנכ"ל במקומות המובילים בתחום האירועים בארץ.

• רוני בעלים של חברת במות שנותנת מענה ללקוחות לבניית לוקיישנים מיוחדים לאירועים עסקיים ופרטיים.

• בשנתיים האחרונות ביחד עם שותפו עדי ריכטר פתחו את הקצב הירוק , רוני אחראי על ניהול העסק , תקציב, שיווק, רכש, פיתוח קשרי עבודה עם ספקים ולקוחות, הובלה והנעת עובדים

• בעל ניסיון תעסוקתי וידע נרחב בתחום ניהול התפעול בחברות קטנות וגדולות בעל חשיבה לוגיסטית אשר מאפשרת התייעלות 

נטורפותית

אחראית פיתוח מוצרים

אנה נטורופתית שעוסקת בתזונה טבעית ב-7 שנים האחרונות במסגרת עבודתה עוסקת בחקר עולם הנטורפתיה וביכולות של הטבע לרפא ולהתאים עבור האדם את הטיפול הנכון.

• אנה ניהלה במשך 10 שנים מסעדות וקייטרינג פרטי.

• במלך השנתיים האחרונות אנה עסקה בפיתוח המוצר תוך דגש על הפונקציונאליות שלו והתאמתו לקהל רחב תוך שמירה על ערכים תזונתיים גבוהים.

אנה ריכטר בדוס

אנה ריכטר נטאורופתית אחראית פיתוח מוצרים בקצב הירוק זה רק נראה בשר
bottom of page